دوربین مداربسته ارزان

دوربین مداربسته ارزان

تعریف امنیت در دنیای امروز، با تعاریف ابتدایی خود در گذشته فاصله بسیاری گرفته است. امنیت در گذشته به معنی حصار، سیم خار دار و یا حتی ساخت قلعه و برج و بارو بود، اما امروز امنیت ترکیبی از نظارت، قانون و مجازات است که در بخش اول یعنی نظارت به طول کامل می توان روی دوربین مداربسته حساب کرد. در جهان امروز می توانید با خیال راحت گوشه دنجی بنشینید و به طور کامل بر شرکت، کارخانه و یا منزل خود نظارت کامل داشته باشید. دوربین مدار بسته اکنون به یکی از مهم ترین تجهیزاتی تبدیل گردیده است که امروزه در حوزه امنیتی کاربرد دارد و شما می توانید بسته به بودجه خود یک دوربین مداربسته را انتخاب کنید. دوربین های مدار بسته گران قیمت بسیاری وجود دارند که خدمات متعددی نیز به شما ارائه می دهند اما در کنار این دوربین های گران قیمت، دوربین های مداربسته ارزان بسیاری نیز وجود دارد که می تواند تمام نیازهای شما را برآورده نمایند. در ادامه مطلب دوربین مداربسته ارزان با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید دوربین های مداربسته از قطعات الکترونیکی مختلفی ساخته شده اند که در نتیجه دارای کیفیت و قیمت های متفاوتی هستند. اما صِرف این که یک دوربین گران باشد نمی تواند کیفیت حتمی آن را ضمانت کند، چرا که در وسایل الکترونیکی ظاهر یک وسیله هیچ گاه از درون و اجزا تشکیل دهنده آن خبر نمی دهد. ممکن است یک دوربین مداربسته ارزان دقیقا همان خدمات دوربین مدار بسته گران قیمت را به شما ارائه دهد و شما برای دوربین گران تر هزینه بیهوده که عمدتا هزینه برند است، بپردازید.

همه ی ما بارها و بارها این تجربه ی مشابه را داشته ایم که جنسی را از مغازه ای به مبلغ X توامان خریده ایم و چند قدم جلوتر همان جنس را با همان کیفیت و کارایی و حتی همان برند با قیمتی بسیار کمتر مشاهده نموده ایم. در این مورد مشابه، یعنی در انتخاب دوربین مداربسته نیز ممکن است با همین مشکل مواجه شوید. چیزی که در انتخاب یک دوربین مداربسته از همه مهم تر است؛ کارایی، طول عمر و کیفیت خروجی این وسیله ی الکترونیکی است که همگی به کیفیت قطعات داخلی آن بستگی دارد. پس برای یک انتخاب هوشمندانه بهتر است که ابتدا اجزای داخلی دوربین را شناسایی و مطالعه کرده و بعد دوربینی را انتخاب کنید که هم به نفع جیب شما باشد و هم بهترین کارایی را به شما ارائه دهد.

همان طور که پیش تر نیز ذکر گردید، موارد متعددی در کیفیت کلی یک دوربین تاثیر گذار هستند که در ادامه به چند مورد ار آنها اشاره می نمائیم. یکی از این موارد فرآیند تبدیل تصویر دریافتی به تصویر دیجیتال است که فرآیندی تقریبا پیچیده محسوب می گردد. همه مراحل و همه اجزا اهمیت فراوانی در محصول نهایی ما یعنی تصویری که به دست ما می رسد، دارند. فاکتورهایی که بر کیفیت تصویر نهایی تاثیرگذارند عبارتند از: لنز دوربین، سنسور گیرنده ی تصویر دوربین، پردازنده ی دوربین (این قسمت شامل WDR، BLC، HCL، Star Light و … می شود) و در آخر سیستم کامپکت تصویر دوربین، که همگی این موارد بر روی وضوح تصویر نهایی تاثیر گذار خواهند بود.

پس از مطالعه و شناخت هر یک از این پارامتر ها، بهتر است کمی با خود روشن و شفاف باشید. اول از همه نیاز خود را تشخیص دهید، اینکه از سیستم نظارتی خود چه انتظاراتی دارید؟ چه محدوده ای را می خواهید پوشش دهید؟ تا چه میزان می خواهید هزینه کنید؟ وضوح تصویری که میخواهید چه میزان است؟ آیا سیستم هایی که مجهز به سیستم آلارم هستند به کار شما می آیند یا فقط شما به سیستمی برای ثبت تصاویر و استفاده از آن در موارد ضروری نیاز دارید؟

پس از تعیین و بررسی تمامی این موارد، شما آماده هستید تا سیستم دوربین مداربسته ی خود را انتخاب کنید و ما در تمامی این مراحل در کنار شما هستیم. می توانید در هر زمینه ای که سوال داشتید با ما تماس بگیرید و از ما مشاوره بخواهید تا بتوانیم شما را در انتخاب آنچه که نیاز واقعی شماست و هماهنگی آن با بودجه مورد نظرتان یاری کنیم. تفاوت ما در این است که برترین خدمات را با کم ترین قیمت به شما ارائه می دهیم. گروه ما دوربین های مداربسته ارزان قیمت با بالاترین کیفیت و سطح خدمات را برای شما انتخاب می کند تا شما علاوه بر برخورداری از امکانات کافی، هزینه مناسبی نیز پرداخت کنید.